Olīvzaļo toni Olives in Oman, Nīlandere izvēlējās no 150 gadus veca auduma, ko viņa iegādājās antikvariātā Francijā. Ugunīgi rozā tonis Bubba in Berlin, ir izvēlēts no rozā samta spilvena, kas izgatavots no kāda veca auduma. Coffee in China, tumši brūnais tonis, ir izvēlēts no 1970. gadā iegādāta auduma, ko Nīlandere izmantoja, lai izgatavotu ģimenes dīvānu.
Toņu paletes mērķis ir piesaistīt uzmanību, likt apstāties un padomāt. Visi toņi ir veidoti tā, lai tie viens otru papildinātu un ļautu citiem toņiem izcelties.
Katrs kolekcijas tonis ir nosaukts pilsētas vai valsts un kādā papildus vārdā: Lions in Lima, Dust in Dallas, Gold in Ghana. Nīlandere vēlējās, lai kolekcijā būtu kontrasts, kaut kas neskaidrs un aizraujošs. Viņa vēlējās, lai kolekcija izstaro nezināmā sajūtu.
"Mūsu mājas diezgan ātri kļūst pazīstamas un ierastas, tāpēc ceļošana un došanās piedzīvojumos šķiet tik eksotiska un noslēpumaina."
Domājot toņu nosaukumus, viņa izmantoja atmiņas no saviem ceļojumiem, un sajūtas, kas viņai atgādina vietas, kuras viņa ir apmeklējusi un iztēlojusies. Pilsētu un valstu nosaukumi izmantoti kā simbols tam, kā viņa redz pasauli gan kultūras, gan emocionālā ziņā. Rotaļīgais un eklektiskais kontrasts ar papildus vārdiem padara šos toņu nosaukumus neaizmirstamus un jautrus.
Ar šo kolekciju Nīlandere vēlas mudināt cilvēkus mainīties un izvēlēties drosmīgākus toņus. Mājai nevajag būt ideālai, bet dzīvības pilnai. Kas ir sliktākais, kas var notikt krāsojot?